Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzorcserénél a lefogó...

Processzorcserénél a lefogó keret egyik pöcke letört,3 tartja még, de bekapcsolásnál nincs kép, lehet ez az oka?

Figyelt kérdés

Természetesen kicserélem, de sürgősen kellene róla egy fájl, (laptopról írok, másik gép meg nincs amibe áttenném a vinyót)

De elvileg ettől még működnie kellene, proci rendesen benne van így is max melegszik, szval más hiba lesz.Igaz?


2011. okt. 7. 03:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elrontottál valami mást is? :3

Amúgy én átvinném haverhoz/ismerőshöz/rokonhoz és az ő gépükben szerezném meg a fájlt, a géped meg hozzáértő kezekbe adnám. Mivel úgy tűnik, hogy nálad nincs ilyen helyzetben. Alapszabály, hogy tilos erőltetni az ilyen dolgokat. Hogy törted el és milyen típusú a lefogatókeret? (Intel (és ha igen, milyen foglalat?) / AMD / egyéb)

2011. okt. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, éjszaka volt :D amikor fogattam le egyik oldalt eltört, de már elég öreg gép, szval ennyi idő után már néha maguktól is eltörnek, úgy hogy hozzá se nyúlsz anyagfáradás, de lehet én nem figyeltem eléggé. Lényegtelen pár száz forint egy olyan keret, de ettől még mennie kellene, ahogy olvastam van akinek alul fölül is hiányzik egy.

intel s478

Eddig amúgy több processzort cseréltem ki gond nélkül, de hát emberek vagyunk, egyszer mindenki hibázik. Alaplapi gondra gyanakszok.

Bekapcsolom pörög minden,de no signal a monitoron.

2011. okt. 7. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gép eltávozott az örök processzorfoglalatba...
2011. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!