Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Számítógép leírás tud hazudni?

A Számítógép leírás tud hazudni?

Figyelt kérdés

Haveromnak volt egy Core 2 Duo 2.4 ghzes,1gb ramos,ati 512 mb os videokártyája de ma megnéztem a gépét és egy Intel Celeron 1.7 ghz és proci, egy Integrált VGA és egy 448 Mb ram fogadott...


Nem engedi hogy megnézzem belülről, de most átmenetileg a testvérénél lakik (aki ért a számítógépekhez)és a múltkor belenyúlt...azóta a nővére gépe nagyon hasonlít az övére...De mivel nem engedi hogy belenézzek megkérdeztem a nővérét egyből hogy mit csinált a géppel ő rávágta hogy elromlott a Vga és vissza kellett fojtani...ezért írja a gagyi konfigot...Vissza lehet fojtani, és hogy hazudjon a rendszerünk? Én hiába mondok neki akármit nem hiszi el...


2011. júl. 26. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ha megtanítod akkor tud..Amúgy szerintem a barátom hazudik..de ez a leírás elég zavaros:D
2011. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zavaros mert komplikált a helyzet...a lényeg hogy egy jobb gépből most rosszabb lett és én a nővérére gyanakszok...mert ő szerintem kiszerelte a cuccokat és belerakott rosszabbakat amit ő azzal igazol hogy elromlott a VGA-ja neki és vissza kellet fojtani a dolgokat...(de nem szerelte ki)
2011. júl. 26. 13:27
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:

:D


Hát azért ennyire nem. Esetleg az alaplap a processzort alulórajelezés esetén felismerheti más processzortípusnak tévedésből, de a VGA-t azt nem lehet integrálttá tenni csak úgy. Szerintem a hardver változott ott, ez tuti! De a nővérke miért tenne ilyet?

2011. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A nővérke azért mert az öccse nem ért hozzá....amúgy a nővérke nem 1 embert baszott át most is zajlik egy eljárás.

De most is le akar róla szakítani 20 ezer forintot hogy "rendel belőle alkatrészt"

2011. júl. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!