Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya Probléma. Valaki...

Videókártya Probléma. Valaki tud segíteni? Csíkozódik a kép.

Figyelt kérdés

Tegnap játszottam a géppel,lefagyott a rendszer.Gondoltam mivel elég sokat játszom,túlmelegedett,hagytam lehűlni.Visszakapcsoltam a gépet 20 perc után,majd azt vettem észre,hogy az alaplaptól kezdve a bootoláson át vagy csíkozódik a kép,vagy lila kockák vannak végig a monitoron.

A windows nem tölt be,ati driver egyik elemét adja ki a kékhalál mint a hiba "forrása",csökkentett módban elindul(most is így írok)Mi lehet a probléma? Nem bírta a kártya a sok játékot?Vagy a driver omlott volna ennyire össze? De hiszen akkor nem lenne már a bootolásnál is csíkos a kép.


2011. szept. 23. 15:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*alaplap lógójától kezdve
2011. szept. 23. 15:19
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megsült a memóriamodulok nagy része, ez annak a jele.
2011. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg meghalt rajta a videómemória.

Ha garis akkor vidd vissza, ha nem akkor vége.

2011. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Rakd be sütőbe. Részletesebben youtubeon keresőbe: fixing graphic card with oven
2011. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A sütős dolog hülyeség, eleve a hőtől ment tönkre a memória. Attól, hogy kicsit megfolyatod rajta a forrasztóónt, nem gyógyul meg.
2011. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Ha már lőttek neki, legalább megpróbálhatja. Hátha igaz. És nem olyan magasra hőre kell berakni...
2011. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hogyne,hiányzik még egy lakástűz is.

Amúgy miért dob vissza normál indításnál kékhalállal a rendszer?

2011. szept. 23. 21:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondom... Rakd be sütőbe. Youtubeon le van írva hogy mennyire kell berakni, hogyan, és mennyire... akkora hőtől még nem lesz tűz...
2011. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen,csak a hagyományos mikrohullámú sütőbe szigorúan tilos fémet berakni.
2011. szept. 24. 09:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam egy előadáson amibe egy pasi berakta a villát a mikróba... semmi se történt.
2011. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!