Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tintasugaras nyomtatómban a...

Tintasugaras nyomtatómban a patron kiürült már egy éve, valami egyéb gond lehet a készülékkel vagy ha most veszek újat gond nélkül használható lesz?

Figyelt kérdés
Epson stylus DX3850 tintasugaras nyomtatóról van szó. Több mint egy éve vettük és használatban volt egy ideig de később kifogyott az egyik patron és mivel nem volt rá egy ideig szükség és még költözés is közbejött elfelejtődött. Az lenne a kérdésem, hogy beleszáradhatott a patron ha miután még régen kifogyott kivettem mind? Ha igen akkor lehet még vele valamit csinálni?
2011. júl. 26. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3800-asom van, ami szinte ugyanaz! A gond ott van, hogy külön van a fej a patrontól. Ha kiveszed a patronokat, akkor még felülről is szellőzik, szerintem simán beszáradhatott a fej.
2011. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ebben az esetben menthetetlen? Vagy valamit lehet vele tenni?

Olvastam én itt persze fórumokat, hogy így meg úgy kell tisztogatni de valahogy nincs kedvem különböző alkoholos vagy akármilyen tisztítószerrel összekenni és törölgetni ^^'

2011. júl. 26. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a fej külön van, akkor 99%, hogy beszáradt. Tintasugaras nyomtatóval ajánlott hetente egy színes oldalt nyomtatni.

Ha beszáradt, akkor: kiszerel->denszeszes fürdő->visszaszerel.

2011. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!