Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most lett cserélve patron a...

Most lett cserélve patron a nyomtatóba, ésnagyon rosszul nyomtat így is. Mi lehet a gond? A kicsi képeket normálisan kinyomtatja, de a nagyobbakat teljesen más színekben. Egy HP Deskjet 5150-es nyomtatóról van szó, régebbi, de keveset volt használva.

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A nyomtatóhoz kapott szoftverben vagy a nyomtató beállítások közt találsz (valszeg) egy kalibrációs menüt.


Azt indítsd el és hajsd végre, amit kér!

2010. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem más által gyártottat vettél? Mert akkor szok probléma lenni.Nekem is Hp van és olcsóbbért vettem cseh gyártmányú színes patront és hibákat jelez állandóan.Amúgy nem árt tisztítóprogramot lefuttatni.
2010. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen! megpróbálom, amugy nem más által gyártottat vettem, hanem újra lett töltve, 5-10 perc alatt a helyszínen megvolt 4000 vmennyit kellett érte fizetni:O
2010. szept. 29. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!