Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond az alaplappal/...

Mi lehet a gond az alaplappal/integráltvga? Nem értem help?

Figyelt kérdés

[link]


ez lenne a gondom. Nem tudom mi az a bizonyos 78° és van egy venti a gépben azt sem jelzi bár elég ócska.. arra jó, hogy kiszívja a levegőt. Alaplapon összes részt amit lehetett újrapasztáztam volt amin csak egy "szövet" volt de hát tudjuk a gigabyte mostanság nem gyárt jó minőséget.. Nem tudom elképzelni mi lehet 78° és a temp3-at sem tudom lényegében így, hogy mi is pontosan. Gigabyte GA-MA74GM-s2h rev1.0 alaplap.


2011. okt. 12. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, ha végigtapizod, ezt észre fogod venni.
2011. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia.


használj másik progit, ez vmiért nem valós értéket mutat.

everest ulimate vagy aida, v bármi mást csak ezt ne, és láss csodát...

2011. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aida 64-et próbáld ki, és nézd meg ott az érzékelők részt.
2011. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, néztem aida64-el ott az alaplapot a cpu-t és cpu valamit ír még és eggyik sem magasabb 34°-nál és az is a vinyó.. amúgy kb 27° az átlag alaplapnál is és ha végigfogdosom semmi forró nincs kikapcsolás után még langyos is alig.
2011. okt. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!