Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router beállítással lehet a gond?

Router beállítással lehet a gond?

Figyelt kérdés

Apserver programoknak egyik helyi hálózatos (localhost)verzióját használom.

Ha simán a digi netet dugom a gépre akkor mások is láthatják a weblapot amit a gépemről üzemelek, de ha routerrel próbálnám akkor nem hoz be semmit hiába másolom be a böngészőbe az új ip címet.


2011. júl. 28. 18:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Az új ip-ket itt szoktam megnézni: [link]

Ha a böngészőbe beírom ezt http://localhost akkor én látom a weblapot, de más nem fogja valaki tudna segíteni mit hol kellene esetleg beállítani Tp-LINK routerünk van :)


Egy ilyen típusú: IP router TP-LINK TL-WR841ND

2011. júl. 28. 19:02
 2/6 anonim ***** válasza:

A böngésző legfelső sorába írd be: 192.168.1.1

Ekkor előjön egy ablak, ahol be lehet mindent állítani.

2011. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de mit kellene beállítani vagy át állítani? :)
2011. júl. 29. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első ablakba: admin-admin, aztán tovább, majd a második ablakba az internetszolgáltatótól kapott név és jelszó.
2011. júl. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom a net tökéletesen működik :)

Csak itt az a baj az apserver illetve a xampp localhostos- programnál, hogy nem küldi ki világszerte a weblapom amit a gépemről futtatok.


Ha a routeres ipmet írom a böngészőbe ezt: [link] akkor megjelenik a weblap, de akkor is csak én látom, ha egy ilyen ip-t írnék be 84.236.127.231 akkor meg nem jelenít meg semmit, ha routerből kiszedem a netet és a gépre csatlakoztatom akkor meg minden oké routerel nem lehet megoldani, hogy akkor is működjön?

2011. júl. 31. 10:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyit tudtam segíteni, itt még van valami, ami segíthet: [link]
2011. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!