Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hálózati vezérlő...

Milyen hálózati vezérlő illesztőprogramra lenne szükségem? O. O

Figyelt kérdés
Eléggé értek a számítógépek szoftver részéhez, de elakadtam. Van egy Packard Bell DOT SE-225HG típusú netbookom, problémák voltak a windows-al és újratelepítettem, egy csomó illesztőprogramot sikerült telepítenem, de nem érzékeli a rootert, vagyis szerintem nem tudja hogy van rajta wifi. Az eternet illesztőt sikerült telepíteni, de még mindig nem jó, az eszköz kezelőben a hálózati vezérlő mellet van ilyen felkiáltó jel. próbáltam a neten rájönni, hogy milyen illesztőprogram kell, azt találtam, hogy 802.11b/g/n WLAN típusú, de ez nem biztos, hogy a hálózati vezérlő típusa, aztán több féle illesztőt is letöltöttem, de egyik sem volt eddig megfelelő.... Segítség mit tegyek, hogy legyen wifim!!!!!!?????? ja és windows 7 home premium-om van.
2011. júl. 31. 14:10
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

A Laptop típusa alapján nem tudom megmondani. Lehet Atheros, Broadcom és Intel chipsetes Wi-Fi adapter benne.


A legjobb ha felrakod az AIDA64 vagy a SIW programokat, és azok majd megmondják neked.

2011. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom azokkal, különben chipset-et raktam már fel... :/
2011. júl. 31. 14:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Az AIDA64 32-es windows-hoz is jó?? :)
2011. júl. 31. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt szépen kiválasztod, hogy netbook > dot > se

Kiválasztod az oprendszert, a nyelvet és letöltöd a vezeték nélküli hálózati vezérlőt, ha több van, mindet. Úgyis csak azt tudod telepíteni, amilyen chipsetes.

2011. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv:)

A Packard oldalán csak XP s driverek vannak:(

2011. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az összes drivert megpróbáltam a packard oldaláról a netbookom típusán belül és egyik sem volt megfelelő... szóval ez sajnos nem jó... valószínüleg igen azért, mert csak XP-hez van. :/
2011. júl. 31. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont ezzel a SIW-el megpróbáltam rájönni milyen típusú a hálózati vezérlőm, de nem találtam, illetve nem nagyon tudom milyen néven keressem, mert így nincs :/
2011. júl. 31. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!