Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Baja lehet a gépemnek?

Baja lehet a gépemnek?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy gépet 20-ér.Haza vittem bekapcsoltam olyan hangja volt mint 1 traktornak és 10-15perc mulva füstölni kezdett.Azonal kikapcsoltam és fél óra mulva be bekapcsoltam és minden jó.Mitől lehet ez?
2011. júl. 31. 23:42
 1/9 anonim válasza:
új környezetben egilyedt, amúgy mikor vetted ha több napja jó akko semmi gond nincs vele
2011. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ma vettem.
2011. júl. 31. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Megijedt...ezen behaltam :D


Amúgy ha valami füstölt, akkor inkább szedd szét, nézd meg minek van égett szaga, lehet a tápban van vmi hiba, egyszer majd elszáll az egész gép.

2011. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mintha mindig jönne az éget szag szét szedtem és tiszta pokháló meg minden a gép belseje,és a tápnál tiszta fekete minden pedig az eladó azt mondta minden jó benne.
2011. júl. 31. 23:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Jól átvertek.

Szuper eladót és boltot fogtál ki.

Én 3 éve vettem használt gépet 17 ezerért.2002-es rajta a cucc. Azóta is megy tökéletesen, pedig napi tizenórákat használom.

Számla van? Garanciát mennyit adtak? Használtra általában 1 hónap szokott lenni.

Vidd vissza és borítsd rájuk.

2011. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az a baj nincs hozzá számla mivel egy ismerősőm ajánlotta a neten hogy eladja mert neki új gamekra kell a gép találkoztunk azt mondta garancia semmi nincs mivel régi rákérdeztem jó benne minden azt mondta netezésre használta.De a gép háza is bevan horpadva most nézzem.
2011. aug. 1. 00:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor átbasztak. Nem tudom eben a helyzetben mit lehet tenni. Pereld be!
2011. aug. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

LOL...hát beperelni felesleges, az némileg többe fájna mint a gép, és igazából megmondta hogy nincs rá garancia, szal onnantól rizikós. Esetleg hívd fel a tagot, hogy hát bizony a gép nem 100-as és ha jófej talán megoldjátok, de azt is mondtahtja hogy na belepiszkáltál és kész.


Tanulság: legközelebb légy körültekintőbb, az hogy "van rajta horpadás"...hát szopás, de ez van megvetted. És célszerű máskor helyben kipróbálni, hogyha mégse menne vmi akkor még időben kiderüljön.


De elsősorban vele kell akkor is beszélned, de ez a használt gép kéz alól dolog mindig rizikós, itt nem elég az sztem hogy "azt mondta megy és csak netezésre volt"


Holnap beszélj vele, és legközelebb légy körültekintőbb, egyebet nem tudsz tenni.

2011. aug. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet nincs semmi baja azon kívül hogy koszos belül,takarítsd ki,meglehet hogy a sok pór és kosz kezdett el füstölni amikor felmelegedett.
2011. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!