Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csúnya a képe a plazmaté...

Miért csúnya a képe a plazmatévémnek ha rádugom a gépre?

Figyelt kérdés
Egy HD5770 HDMI kimenetéről kapja a jelet, a TV egy 106 centis, igen jó Panasonic (Full HD-s persze), a felbontás 1080p, de az egész kicsit olyan mosottas, mintha ködfátyol lenne a képen, pedig a digitális full HD adás jön, az szépen néz ki. Mi lehet a gond?
2011. aug. 1. 06:55
 1/7 bix ***** válasza:
milyen módban használod? klón vagy kiterjesztett asztal? a kimenő jel a vga felől nem 1920x1080 szerintem, azért nem éles... nézd meg hogyan kezeli a gép, ha nem jó akkor állítsd be a felbontást.
2011. aug. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a ködfátyol az elvileg normális plazmánál. mármint csak egy kicsit. mintha egy kifeszített selyemfüggöny lenne a kép előtt.



nézd át a TV-n a HDMI-ket, mert ott sem mind1 melyikbe dugod.

2011. aug. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hú, nekem is ugyanilyen vidikarim van és egy ugyanilyen 106-os plazmám...eddig nem dugtam őket össze, de ezek szerint nem is éri meg. :S
2011. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bix ***** válasza:

"Hú, nekem is ugyanilyen vidikarim van és egy ugyanilyen 106-os plazmám...eddig nem dugtam őket össze, de ezek szerint nem is éri meg. :S"


ha nem tudod beállítani akkor ne is kezdj bele... ha be van állítva és nem megfelelő felbontású anyaggal akarod megküldeni akkor szintén ne állj neki. ha vannak fullhd filmek raktáron és be is tudod lőni akkor gyönyörű képe lesz... két hete fateréknál lőttem össze egy sony-t a laptopommal hdmi-n penge képe volt... nem 700 megás rippelt avikat kell nézni, és be kell lőni a vga-n a megfelelő felbontást a megjelenítőre...

2011. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kártya 1080p-s jelet küld, CCC-ben beállítottam. Leginkább az a plazmás ködfátyol van jelen, illetve a piros színeket hajlamos összemosni, pl, egy piros pause gombot.


Egy rendes LED/LCD-n kb. olyan képe lenne mint a monitoron?

2011. aug. 1. 07:37
 6/7 bix ***** válasza:
faterék plazmáján se láttam ilyet... nekem itthon egy samu lcd van, bár csak 32-es de nagyobb nem is férne el, pont olyan mint a monitoromon minden. ettől én még megnézném pl asztalon jobbklikk xp alatt tulajdonságok win7 alatt meg felbontás, mit küld ki. volt nekem régen is plazmám nagyon minimális volt a ködölése, persze nem volt olyan pengeéles mint egy lcd, de mondjuk a feketék azok feketék voltak...
2011. aug. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Képernyő: Panasonic-TV

Felbontás: 1920 x 1080 (ajánlott)


Ezt írja.

2011. aug. 1. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!