Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nyomtatási probléma - nem...

Nyomtatási probléma - nem történik semmi. Milyen beállításokat nézzek meg?

Figyelt kérdés

Van HP nx7010 laptop win 7-el. Egy HP F2180 Deskjet nyomtatóval szerettem volna használni. A gép fel is ismeri, telepíti, de a nyomtatás nem működik, tesztoldal sem jön ki. A szkennelés viszont működik. Megpróbáltam egy másik gépen keresztül megosztott nyomtatóként használni, így sem ment a dolog. (más gépekkel működik).


Az igazság, hogy először nem én telepítettem, így lehet, hogy ott volt valami probléma (azóta eltávolítottam és újratelepítettem, de semmi.) Hogy tudom teljesen eltávolítani (ne maradjon semmi hátra, ami befolyásolja az újratelepítést), illetve milyen beállításokat nézzek meg?


2011. aug. 1. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv:)

[link]


vista drivert probáld ki

2011. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd, de másik win 7 gépen automatikusan ment. Szóval nem hiszem hogy ez lesz a hiba. Azért köszi!
2011. aug. 1. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Az eszköz kezelőnél lássa a nyomtatót?

[link]

2011. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!