Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Probléma a BIOS beállításnál!...

Fokrisz kérdése:

Probléma a BIOS beállításnál! Miért nem ajánlja fel a Boot menü az USB-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám a következő: Pendrive-ról szeretném telepíteni a laptopomat, de a BIOS-ba két féle USB-t enged sorrendbe állítani: USB FDD, és USB KEY. Az FDD gondolom floppy meghajtó így az USB KEY-t raktam az első helyre, hogy onnan Bootoljon. Csakhogy, ez nem történet meg, és amikor indulásnál külön behozom a Boot menüt, az USB-ről való Bootolást fel sem ajánlja, csak a CD/DVD-t és a HDD-t. A CD/DVD olvasóm bedöglött, ezért szeretném Pendriveról telepíteni. Magát az eljárást már megcsináltam (DISKPART), és egy másik laptopra már telepítettem, szóval nem azzal van a baj hanem a BIOS-al, mit tehetnék?
2011. okt. 31. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
AZ USB-key a billentyűzet. Bios-ban meg kell keresni a Boot rlszt, és hozzá kell adni vagy engedélyezni az USB drive-t.
2011. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!