Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lehetséges hogy a processzo...

Az lehetséges hogy a processzor miatt fagy le mindig a gépem?

Figyelt kérdés

Pedig tápegységet is cseréltünk.

A proci egymagos 2.4GHz


2011. aug. 1. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég ritkán mennek tönkre a procik maguktól...általában tápellátás, hűtés gondok szokták kinyírni (akár tuning következtében). A fagyogatós/kék halálozós problémák legtöbbször a táp vagy a memória hibájából szoktak előfordulni, hacsak nem valami szoftveres. Bővebben leírhatnád a tapasztalatokat illetve megnézni, hogy csökkentett módban is csinálja-e.
2011. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a merevlemez miatt van. Futtass rajta végig valamilyen lemezellenőrző programot, pl. Hard Disk Sentinel.
2011. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 madscientist válasza:
Szerintem az alaplappal lehet a gond. Egy egymagos procinak gondolom van hűtése és nem igényel oly nagy hűtést. Ha tápegységet cseréltetek akkor az alaplap a hibás. Próbáljátok ki egy ismerőssel, hogy átrakjátok a cuccokat az ő lapjára és futtatni a gépet egy jó ideig. Ha nincs probléma akkor az alaplap a hibás.
2011. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből azért nehéz következtetni, főleg a HDD az amire nem gyanakodnék első körben. Először zárjuk ki a szoftveres hiba lehetőségét (csökkentett módos teszt, akár újratelepítés) meg kizárandó a memória is (ha több modul van, akkor nem nagy meló, ha csak egy, akkor memtest)...ha ezek sem járnak eredménnyel, akkor jöhet az alaplap, merevlemez és a többi kizárása. Szerintem
2011. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!