Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy új gépházat, vagy inkább...

Egy új gépházat, vagy inkább egy új laptopot érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Mindjárt kezdődik az egyetem, ráadásul mérnök szakos leszek. Gondolom ide már nem lesz jó a régi, lassúcska gépem. De melyiket érdemesebb venni? Nyilván mindkettőnek vannak buktatói is a vásárlásnál. Adnátok tippeket, hogy mire figyeljek a vételkor, és milyen konfig az ami megfelelne? Esetleg konkrét típust is írnátok? A gépháznál nem az üres házat értem, hanem, hogy benne van minden elem.
2011. aug. 2. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha nem akarod magaddal hurcolni, akkor asztali gép nem laptop
2011. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

HEJESIRÁS NÉLKÜL

EGY KÉRDÉS KI A MÉRNÖK?

ŰAZ AKI SZERET TANULNI VAGY AZ AKI AKAR?

2011. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"HEJESIRÁS NÉLKÜL

EGY KÉRDÉS KI A MÉRNÖK?

ŰAZ AKI SZERET TANULNI VAGY AZ AKI AKAR?"


Ezt most miért így írod? Elírtam valamit, és azért ez a cikizés?

Hogy érted, hogy ki a mérnök? Még senki, én biztos nem. Csak szeretnék lenni, ha bent maradok az egyetemen.... De aki szeret tanulni, az általában akar is szerintem. Aki pedig nem szeret, csak akar, az nagyon elszánt. :)

2011. aug. 6. 19:11
 14/16 anonim ***** válasza:

:)

Az elszánt :)

2011. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 lindmayer ***** válasza:

az asztali gép az olcsóbban kijön, de jobb lesz vele várni amíg egyértelműen tudod hogy milyen programikra kell használni,ha csak az autocad kell akkor arra elég a laptop. Ha veszel egy asztalit és kiderül hogy a hordozhatósága is fontos, akkor szívás

tehát várd meg amíg nagyon fontossá nem válik, de ha most akarod megvenni, hogy nehogy elidd a pénzt:) akkor kérdezd meg a felsőbb évfolyamban tanulókat, hogy milyen programokat kell használni

2011. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Autocad és más fincsiségek...

Kiderült, még el sem ittam az árát. Nem szoktam inni soha. Emiatt kapok is megjegyzéseket, de nem igazán érdekel.

A kérdés még mindig aktuális, bár már sajnos fontosabb dologra fog elmenni az ára :(

21/L

2011. dec. 18. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!