Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Letöltöttem a macintosh snow...

Letöltöttem a macintosh snow leopard op rendszert hogyan lehetne kiírni cd re hogy elinduljon az install a?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a macintosh snow leopard op rendzsert , a következő file-okat tartalmazza:

Egy becsomagolt zip vagy rar file,

egy info.txt

meg egy kép


Én arra gondoltam hogy a zip et csak írjam ki egy cd re, és az elindul, vagy rosszul gondolom?


2011. aug. 2. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen mac os nem fog elindulni pc-n ha csak nem apple gépre szeretnéd telepíteni. Van egy hackelt verzió stílusosan az a neve hogy hackintosh snow leo.... ezt fel lehet erőszakolni de csak ha intel a procid. És olyan lassú lesz hogy el se hinnéd. Ha minden áron ki akarod próbálni akkor "vmware" ez egy virtulizáló program de ehez is kell egy kiegészítés hogy a sima Snow leo-t virtualizálni tudja. Nagyon sok a meló míg el tudod indítani, feltéve ha összejön...
2011. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

jah? :O bocscscscs.....

Tényleg ez macintFOS na mindegy. és mac pc re fel lehet tenni windowst? GONDOLOM IGEN XD

2011. aug. 3. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem olyan elvetemült nem sok lehet aki win-t akar rakni apple gépre :) De nem rossz kérdés...xD
2011. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!