Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SiS 7018 hang illesztőprogram...

SiS 7018 hang illesztőprogram telepítése?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám telepíteni? Vezérlőpultban a Hardver Hozzáadásával nem működik . Azt írja : A hardver telepítve van de valószínűleg nem fog helyesen működni.

Na nekem itt sehogy nem működik semmi hangom nincs (gépnek).

Esetleg én rontottam el valamit? vagy letöltéses módja van?


2011. aug. 3. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Operációs rendszer?
2011. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Win XP
2011. aug. 3. 13:26
 3/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán újraindítottad a gépet? Mert esetleg csak akkor fog helyesen működni. Ha annak ellenére nem működne, akkor töltsd le innen a drivert: [link]
2011. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
köszi :) nem inditottam ujra (BOCS LOGIKA HIBÁDZIK. Próbálom és irom az eredményt
2011. aug. 3. 13:42
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem megy. Se Windows indito hang nincs se futtatás/dxdiag/hang-ban nem megy (azt irja a program nem talál hangkártyát. hogyha kéne találjon telepitse az illesztőprogramot.

Ujrainditottam a épet nem ment, feltettem amit adtál linket ujraindult nem megy :S

Mit tudok még csinálni?

2011. aug. 3. 13:52
 6/23 anonim ***** válasza:

A BIOS-ban is nézd meg, mert gondolom, ez alaplapi kártya.

Ha nem megy, akkor Sajátgép-tulajdonságok-Hardver-Eszközkezelő-Hang,- video- és játékvezérlők. Itt nézd meg, nincs-e valahol piros felkiáltójel vagy sárga kérdőjel.

2011. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1 BIOS fogalmat kérek szépem :D

Hol tudom megnézni? (ne haragudj még kezdő vagyok)

2011. aug. 3. 14:05
 8/23 A kérdező kommentje:

mind1 bios nem tom mi az de a sajátgépest megcsináltam és sárga felkiáltójel van :) a SiS 7018 hang illesztőprogramja

és ha frissitem azt irja a varázslo nem talált ennél alkalmasabb szoftvert a telepítéshez ha befejezést nyomok kilép de lehet vissza is és akkor én választhatom ki hogy hol keresse. ezzel érnék valamit?

2011. aug. 3. 14:14
 9/23 anonim ***** válasza:
A Wikipédiából másolva: "A BIOS az angol Basic Input / Output System kifejezés rövidítése, ami magyarul alapvető bemeneti / kimeneti rendszert jelent. Fizikailag az alaplapon lévő BIOS, az egyes bővítőkártyákon található BIOS és ezek eszközmeghajtói alkotják a számítógép BIOS-át. Ezek közül az alaplap BIOS-a a BIOS legfontosabb része, mert ez tartalmazza az alapvető konfigurációs beállításokat és hajtja végre a diagnosztikai ellenőrzéseket. A BIOS-t egy az alaplapon elhelyezkedő integrált áramkör tartalmazza (a régebbi típusokban ROM-ba égetve, később EEPROM, manapság Flash RAM-ban."
2011. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
és hogy tom megnézni? XD
2011. aug. 3. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!