Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon miért nincs hang?

Vajon miért nincs hang?

Figyelt kérdés

van egy compaq dc5100 típusú számítógép (több adatom nincs róla, integrált a delikvens hangkártya...) és megtörtént rajta egy windows xp sp3 újratelepítés. Minden simán ment, 20 perc alatt felraktam a win-t, a driverek is felmentek, van internettől kezdve minden rajta. KIVÉVE hangot! Az eszközkezelőben sárga jelzéssel van a "multimédiás eszközök", meg valami VGA-kompatibilis akármi... Kb. 10féle soundmax drivert raktam fel, de 100%nál ezt írja ki: driver not found, reboot your computer... A BIOS-ban engedélyezve van minden ok. A hangeszközöknél semmi gond az eszközkezelőben, "örökölt audió kodekek", stb... Nem értem mi lehet, de az idegroham kerülget! Kéremsegítsen valaki számtech zseni!

Köszönöm


2011. okt. 21. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,igen csak az a gond, hogy nincs hozzá telepítő cd... a neten találtam hozzá megfelelő drivert (compaq dc5100 gép) kiadott vmi drivert és annak a hasonló testvér-drivereit is felraktam... :( és semmi

De az ért köszönöm a választ

2011. okt. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!