Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történt a routerrel?

Mi történt a routerrel?

Figyelt kérdés

3 napja van új netem, kaptunk hozzá egy modemet ami egyben router is, és wifivel is lehet rá csatlakozni.

2 napig felismerte a telóm de ma egésznap azt írja hogy "Nem található Wi Fi hozzáférési pont." viszont a gépemen van net (UTP kábellel van bedugva), 2 napig felsimeri a telóm most meg semmi, mi történhetett? Átmentem minden úgy van ahogy rég. (Nővéremhez - ott a router)


És elég közel vagyok hozzá.


2011. aug. 3. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd meg, hogy más wifi-s cuccal tudod-e használni a netet! de lehet, hogy valaki mocsok mód letiltotta a telód a routerről... :D jah, az örök érvényű módszert próbáltad már? router kihúz - vár - visszadug? :P
2011. aug. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam, azóta megoldódott, valamilyen oknál fogva az egyik napról a másikra deaktiválódott a Wifi a routeren, visszatettem Enabled re és jó.. érdekes. :D
2011. aug. 6. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!