Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Errol a laptoprol mi a velemen...

Errol a laptoprol mi a velemenyetek? : IBM ThinkPad T42 . Tudom regi, de nekem nagyon tetszik es azt hallottam nagyon megbizhato, a mostani gepek kozott is siman megallja a helyet.

Figyelt kérdés
Ja, es errol a cegrol? Megbizhatoak szerintetek? [link]
2011. aug. 7. 12:06
1 2 3 4
 21/31 P.O.C. ***** válasza:

Nos igen, 110 ropiból asztali gép esetén már kisebb erőművet is lehet építeni, akár HD felbontású TFT monitorral is.

És az asztali géppel legalább normálisan lehet játszani, valamint könnyen fejleszthető.

2011. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
hát lehet befogni..ilyenünk van 2 db a családba és eddig semmi baja nem volt-.- 4 éves anno 250 ér vettük őket.rendben van minden jó rajta a net is,megbízható egyik sem állt még meg..szóval aki nem próbálta vagy egyátalán nem ért hozzá az befoghatja:/ szerintem vegyél mert tapasztalatból beszélek és ez nem olyan hogy 2 év után kidobhatod a francba!:)
2011. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 P.O.C. ***** válasza:
Jó, akkor verjétek bele. :D De ettől még a használt laptop vásárlás ugyan úgy orosz rulett marad...
2011. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 P.O.C. ***** válasza:
Meg biztos nagy élmény lehet egy laptop fél órás akkuval, mert az előző gazdi jól leamortizálta...
2011. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
4éve még jó volt..ma már egy nagy sz.rkupac
2011. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

ma 15:53

olvasgattam mar rola idokozben velemenyeket, par napja irt hozzaszolasokat: [link]

es hasznalttesztet is rola: [link]


ezert is mertem megkerdezni az elejen h ti mit gondoltok rola.

2011. aug. 12. 17:41
 27/31 anonim ***** válasza:

Kérdező hányszor é hova akarod vinni?

Azért akarsz egész géphasználat alatt szívni mert trendi a laptop? Engem is agymosnak azzal hogy ez a trendi. De amúgy más az sem.

Azért amúgy húsz év asztali PC és 15-16 év Laptop használat után csak tudom mit beszélek.

És igen én is csalánoztam más farkával, de csak fiatalon. (Sajnos éretlen voltam.)

Hol írtam hogy vegyen annyiért tablepc-t?


"Ez egy elektromos írógépek és egy gyengébb okos telefon kombinációja. Egy tablet pc-re sem alkalmas kijelzővel."


Ebben ilyent nem láttok. Amúgy most vettem egyet 120Ft ért (összesen ennyi lesz egy év alatt). Tehát tudom hogy ennyi az ára egy jónak.


Azt írtam hogy "egy tablet pc-re sem alkalmas kijelzővel."


Vegyél asztalit! 110-ért már tényleg kapsz jót. És tovább fogod élvezni még ha keveset is játszol.

A lakásban Laptop-al sétálgatás egy-két hónapig élvezet.

A céges én már itthon be sem kapcsolom. Ennyi.

És igen ha az ember az ágyba vagy wc-re akarja cipelni a netet ahhoz csak a tablet pc jó.

És sem vagyok Rothschild. És igaz elsőre igaz nehezen, de meg tudtam állni hogy vegyek laptopot saját pénzből (amikor nem lehet a cégre más telepíteni). És nem bántam meg.


Saját használatra nem jó a laptop. Ez csak átverés.

A laptop egy drágán adott munka eszköz. Ja és attól még te sem, én sem leszünk managerek ha van laptopunk.


Laptopot, ütvefúrót és hasonlókat nem éri meg hobby-ra venni.

2011. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

*Kérdező hányszor és hova akarod vinni?*


*De amúgy már nem is az.*


*(amikor nem lehet a cégesre más telepíteni)*


*A laptop egy drágán adott munkaeszköz.*


Engem is agymostak azzal hogy ez a trendi. És ez látszik dühít is.

2011. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
verd bele te apádba;)
2011. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"És egy még nagyobb rakás f*s. Mellesleg b@szhadod a garid, mert fele annyit sem bír ki mint az a ThinkPad."


Ez így igaz, igazi IBM(!!) laptopot nehogy már az új gazdaságos szarokhoz hasonlítsátok

2011. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!