Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitoromon fekete vonalak...

A monitoromon fekete vonalak jelentek meg, hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Az egész egy kis fekete ponttal kezdődött, azt hittem, hogy kosz, ezért elkezdtem takarítgazni ujjal, nyálas ujjal, sehogy sem jött le.. Oké, elkezdtem idegeskedni, mert eléggé aggaszt, ha egy kicsi hibája is van a gépemnek.. Ezért megpróbáltam vizes szivaccsal is letakarítani, de mikor bekapcsoltam a gépet, már 4 fekete csík is megjelent, de kb 4-5 cm-es-ek, és véknyak.. A takarítástól lehet, talán kikarcoltam? De a pont az magától jelent meg, a 4 vonal csak takarítás után.-. Most mit tegyek? Eszméletlenül szúrja a szemem. :(
2011. aug. 7. 12:49
 1/4 énevok ***** válasza:
Első, és nagyon fontos kérdés! Milyen monitor? Csöves, vagy lcd?
2011. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Asus 19" VW193D-B LCD....
2011. aug. 7. 14:02
 3/4 énevok ***** válasza:
Roszhír :/ Pixelhibás a monitorod. Ha még garis, akkor vidd vissza, és ki kell cserélniük, ha nem... hát az nem olcsó dolog. De a törléssel semmi rosszat nem tettél, ha csak nem erőből dörzsölted.
2011. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, pedig elvileg karcos, mert ha kikapcsolom a monitort, és rávilágítok zseblámpával, akkor bizony látszódik a karc.. :( Pedig régen is mindig letakarítottam, hetente, és eddig semmi baj nem volt, most meg.. Egyből keletkezett 4 karccsík .. :(
2011. aug. 7. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!