Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » INTEL Core i5-2400 3.10GHz...

INTEL Core i5-2400 3.10GHz 1155-tel szerelt konfig csak a processzorban integrált videokártyával, külön VGA kártya nélkül milyen alkalmazásokra használható tutira, milyen korlátai vannak?

Figyelt kérdés

Csak olyanok válaszát várom, akik ilyen konfigot használnak és GYAKORLATI!!! tapasztalatuk van benne, esetleg feszegették a korlátait.

„A szerintem, meg azt olvastam, meg úgy gondolom, hogy ….” kezdetűt már olvastam sokat, kérem olyat ne :-)


Köszönöm


2011. aug. 7. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na, erre kíváncsi vagyok én is.
2011. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Az Intel igp arra jó, hogy legyen kép a monitoron. Másra nem. Kérdés, hogy te mire akarod használni a gépet. Videót konvertálni? Renderelni? Tömöríteni? Arra szuper. Játszani? Gyorsan felejtsd el... Videót nézni? Na az is érdekes, mert az Intel igp nem tud ntsc videót lejátszani, szóval marad a PAL.


Milyen alkalmazásokra használható tutira? Amelyekhez nem kell GPU-erő.

2011. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tiszelt 67%-ban hasznos válaszokat adó hozzászóló szerintem nem olvastad el a kérdező feltételeit figyelmesen, ugyanis ezt írja "Csak olyanok válaszát várom, akik ilyen konfigot használnak és GYAKORLATI!!! tapasztalatuk van benne, esetleg feszegették a korlátait."

A szintetikus teszteket olvastuk mi is.

2011. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Melyik részéből szűrted le, hogy nem próbáltam? Kérlek idézd...
2011. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tisztelt 67%-ban hasznos válaszokat adó hozzászóló, ebből a kijelentésedből "Játszani?Gyorsan felejtsd el.."
2011. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A páromnak ilyen processzort rendeltünk, és a videokártyát máshonnan vettük, szóval azért két nappal később mentem. Addig is igp-vel ment (h67-es lapról), és amit próbáltam rajta, az élvezhetetlen volt még alacsony grafikai beállítások mellett is, 1440*900-ban (Borderlands, Dragon Age 2, Gothic 4). Amikor csak néztem magam elé, akkor semmi gond, de ha körbefordultam, akkor akadozott mint állat. És ezek még nem is nagy gépigényű cuccok.
2011. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ugyanis elmondanám, hogy az AMD Radeon HD 4290 IGP-jén majdnem minden új játék fut, ehez képest az Intel® HD Graphics 2000 videó vezérlője még erősebb. Ez a kijelentés "Játszani? Gyorsan felejtsd el.." szerintem erős túlzás.

[link]

2011. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ugyanis elmondanám, hogy az AMD Radeon HD 4290 IGP-jén majdnem minden új játék fut, ehhez képest az Intel® HD Graphics 2000 videó vezérlője még erősebb. Ez a kijelentés "Játszani? Gyorsan felejtsd el.." szerintem erős túlzás.

[link]

2011. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen ez ígyvan..havernak is ugyan igy volt..játszani semmi képpen nem alkalmas
2011. aug. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jól van, de nézd már meg milyen felbontáson mértek... Te azért veszel egy közel csúcskategóriás processzort, hogy aztán 800*600-ban vagy 1024*768-ban játssz, minimum beállításokkal?
2011. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!