Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook vásárlás előtt....

Notebook vásárlás előtt. Vélemények az alábbi kettőről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


melyik éri meg jobban? Főként a processzor és a videokártya részében melyik a jobb? A többit azt értem... Viszont ha az összes tulajdonságát nézzük, akkor melyiket vennéd?


használata: internet, munka, kevés játék (nem annyira újak)


köszi


2011. aug. 9. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, hát nehéz döntés. Egyikben a processzor jobb a másikban meg a videókártya. :D A lenovoról csak jókat hallottam. Acerről annyira nem.
2011. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

a videókártya tökmindegy milyen van az egyikben és a másikban, mert TÚLMELEGSZENEK.


ha meg melegszik, akkor a gép meg visszaveszi a teljesítményt, ezzel éri el a stabil 75 fokot, ami már így is nagyon sok egy félvezetőnek, nemhogy atomi méretű többmilliónak egy tokban, szóval nem értem, minek akarsz bele jobbat, ha egyszer az elektronika úgyis visszaveszi...

2011. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:28


Sűrűn volt laptopod. Nekem 2 is van. Úgyhogy vegyél egy laptopot és majd meglátod, hogy hülyeséget beszéltél.

2011. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha internet, munka, kevés játékra akarsz laptopot, akkor ezt ajánlanám.

Toshiba Satellite C660-12N notebook - Intel® Core i3-370M 2.40GHz/3MB --103.269 Ft

[link]

2011. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!