Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a vélemény a Dell Inspiron...

Mi a vélemény a Dell Inspiron 1018 Notebook rol?

Figyelt kérdés
üdv! az lenne a kérdésem hogy a Dell Inspiron 1018 meg az ilyen féle mini laptopokrol mennyire jok ? és hogy egy akku teljes feltöltéssel hányórát bír lemerüésig ? mennyire megbízható ? futhatnak rajta játékok, vagy inkább csak netezésre való, vagy több mindenre ?
2011. aug. 11. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen netbookom van. Én direkt ilyet akartam és a célomra megfelel. Amúgy megvagyok vele elégedve.
2011. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt. 6 órát bír intenzív használat mellett. A Dellek megbízhatóak. Játékot felejtsd el, mert direkt csak internetezésre van.
2011. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de hány órát bír egy feltöltéssel ? meg az ha játszok rajta vagy nézek filmet, az nem befojálohatja az aku tartamát hogy gyorsabban merül mert jobban igénybe veszi a hardwereket processzor stb ? azért lenne ez fontos mert ha vonattal utazok, 2 órát kibírna úgy ha én közbe rendesen igénybe veszem teljesen kihasználom zenehallgatás közbe netezés,több ablak nyitva van meg program fut esetleg játék ? hány órát bírna úgy kb ?
2011. aug. 11. 22:32
 4/7 A kérdező kommentje:
jaa hmm értem.. de azért vannak játékok régebbiek amik futhatnak rajta, baj nem lehet belőle :)
2011. aug. 11. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezeknek a miniknek kell birja az akksijuk 4-6 ora kozott, de jatszani tenyleg nem fogsz vele, csak valami nagyon regi cuccokat. Amugy az intenziv hasznalat sokkal hamarabb lemeriti, de akarhogy farasztod le, minimum 3-4 orat ugyis ki kell birjon(legalabbis az elejen).
2011. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) jó kis cucc... ahogy utánna olvastam... elég jó, meggyőző, lehet ráhajtok egy ilyenre
2011. aug. 11. 23:01
 7/7 anonim válasza:
Új játékok is elfutnak rajta. Erős kis gép :) Nekem állandó használat mellett is bír 5 órát. De a legtöbb az 7 óra. (Főiskolán használom ilyenkor!)
2012. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!