Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon elavult ma már egy...

Nagyon elavult ma már egy 2008as 4magos processzorral szerelt gép?

Figyelt kérdés

AMD Phenom 9750 Quad Core proci (2,4GHz)

4gb ddr2 ram

500gb hdd

Gigabyte alaplap

Gigabyte Geforce 9800gt 512mb vga


2011. aug. 20. 07:37
 1/7 Beliel ***** válasza:
nem
2011. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Weblapkészítésre biztosan megfelel.


Egy gép vagy jó valamire,vagy nem. Pazarlás csak azért cserélgetni,mert "elavult".

2011. aug. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, de a nyomába sem ér egy mostani Athlon X4-nek, amit manapság már dömpingáron árulnak, ráadásul kevesebbet fogyaszt, és nem is melegszik, ellentétben az elsőgenerációs Phenomokkal.
2011. aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elavult? Mihez képest? A játékokhoz? Jó vicc, a játékok 99,999999999%-a konzolport, és röhögve elmegy efféle gépeken. És ez még pár évig így is lesz. Amíg nem tapasztalod, hogy a lassúsága akadályozna a mindennapi használatban, addig nem érdemes fejleszteni.
2011. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem is terveztem fejleszteni, netnek meg még a régi PIV-em is tökéletes pl. :)

Am azért kérdeztem mert ma már szinte évente elavulnak a dolgok egy gépben, és bár akkoriban mikor vettem nagyon jó volt, ma már nemtom.

Meg egy régi 1600MHz-s gépem amit újan vettem, kb 3év alatt nagyon elavult lett...

2011. aug. 20. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az elavulás inkább reklámfogás. Ha nem ez folyna a csapból is, akkor a gyártóknak nem érné meg új hardvereket csinálni, mert nem venné meg senki. Amíg használható a gép arra a célra, amire kell, addig teljesen jó, bárki bármit mond.
2011. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem maximum annyiból elavult hogy ha fejleszteni akarod akkor DDR2-es RAMot tudsz bele venni DDR3-as helyett és max a processzor foglalat de míg egy ideig elleszel vele : )
2011. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!