Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot érdemes most...

Milyen laptopot érdemes most venni? Kb 120 lenne a keret, de ez tornázható feljebb.

Figyelt kérdés

csak internetre és egyéb feladatokra kellene...

nem játékra és nem videóvágásra, nem rendelesésre...

csak megbízható legyen és jól nézzan ki...

nem hátrány ha windows 7 van rajta...de ha nincs az sem baj...mert akkor majd felteszem én...


2011. aug. 22. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
120 rugóból netezésre? Abból bőven kijön.
2011. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás. Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.
2011. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ha szempont, hogy jól nézzen ki, akkor azt amit pénteken vettem... [link]

nem értek a gépekhez és nekem dell-t ajánlottak az ismerőseim. nálam is szempont volt a kinézet (pont a hozzá nem értésemből adódóan)

2011. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csak netezésre és "egyéb feladatokra" kéne(gondolom filmezésre gondolsz) akkor szerintem egy netbook jó lenne.

Most jöttek ki az új Samsung Lenovo és Asus gépek.

40-55 körül lesznek.

MeeGo(op.rendszer.Netezésre és filmezésre találták ki) van rajtuk egy Atom CPU 1Gb RAM integrált VGA 10,1" szerintem ez bőven elég lenne de ha nem.akkor válasz te.Dellt Acert Lenovot HPt vagy esetleg Samsungot vegyél de én a Dellt favorizálom.

2011. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Samsung R540 most vettünk 25 db-ot Core i3-as 140ezer Ft win7 HP x64-el!!!
2011. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!