Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja ezt a hibát?

Mi okozhatja ezt a hibát?

Figyelt kérdés
van egy Ecs alaplapom és a hdd olyanokat csinál hogy hallom hogy leáll de abban a pillanatban újra indul menet közben és formázáskor is mikor megnyomom a partíció törlése gombot azonnal lefagy,hpróbáltam vagy 20 féle kábelt már,ramokat cseréltem ide oda de ugyan az a gond.Átteszem egy másik Ecs alaplapi gépbe ott simán megy a rendszer a partícionálás minden semmi gond vissza rakom ide a hdd-t egy hétig megy és újrta kezdi ezt és utána már nem kapcsol be sehogy valami indító fájl elszáll,több rendszert próbáltam és az ashampoo hdd controll is hibátlannak írja a hdd-t... ez mitől lehet?
2011. aug. 22. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy elszállt az alaplapi chipkészletben valami, próbáld ki egy ide/sata vezérlőkártyával.
2011. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából ez azóta van hogy belenyúltam és a bill mögötti részen lepattintottam egy kis körömhegyni diódát vagy mi az,az vissza lett forrasztva egy másik ugyan olyasmi alaplapról de nem lett jó ezért csak USB-s billt tudok használni,lehet hogy ez is befolyásolja?
2011. aug. 24. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!