Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet beállítani, hogy a...

Hogy lehet beállítani, hogy a mikrofonon ne a külső zajt vegyem fel, hanem a ami a gépben szól?

Figyelt kérdés
Tehát hogy ne azt hogy szól a hangszóró, hanem hogy szól a zene vagy épen amit a gépen csinálok. Nem tudom érthetőbben leírni..:S
2011. aug. 27. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

dugd be a mikrofont a gépházba....a dvd meghajtón keresztül...


amugy ezt nem mikrofonnal fogod tudni felvenni, hanem errevaló programmal....


tedd fel ezt a kérdést a programok témakörben

2011. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Windows 7 esetében így ha fent van a hangkártya drivere: [link]
2011. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jelenik meg az említett "sztereó keverő", akkor a driverből kihagyták ezt a lehetőséget. Megjegyzem a mostani gépeknél szinte mindegyiknél kimaradt, ez a régebben alap funkció. Pl Audacty programnál meg kéne jelennie mint választási lehetőség a sztereó keverő.

Ha ez nincs, Totalrecorder...

2011. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak halkan megjegyzem nem feltétlen van így én is azt hitem, hogy fent van a megfelelő driver amit a Win telepítés során fel is rakott. de nem az kellett. : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..
2011. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!