Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Képfrissítési frekvenciát...

Képfrissítési frekvenciát lehet valahogyan növeli? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vettem egy laptopot (Packard Bell EASYNOTE_TK81-SB-356HG). A kijelző 60Hz-en megy, és Windowson belül nem lehet feljebb állítani, mert nagyon fáj tőle a fejem. Van-e rá valami mód, hogy ezt megnöveljem? A konfiguráció itt található: [link]
2011. aug. 27. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
60 HZ a natív, annyin kell mennie. Ez nem CRT monitor, hogy minél magasabb, annál jobb.
2011. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az TFT kijelzőknél már a 60Hz-nél sem kellene fejfájást tapasztalnod, mivel ezek nem villódznak, mint a régi CRT monitorok (ott 100Hz volt "egészséges"), mert teljesen más a működési elvük.

Amúgy a laptopok 90%-ánál nem lehet a beépített panel frekvenciáját változtatni...

2011. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert tutira nem a kijelzőtől fáj a fejed! Esetleg a szem elfáradhat sok munka után, de a fejfájás már nem "divat".
2011. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen vedd lejjebb a fényerőt, mert kiégeti a szemedet.
2011. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak állatira fáj egész nap a fejem, nem tudtam mire gondolni, azt hittem ettől lehet.
2011. aug. 27. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!