Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi tudok ilyenkor csinálni a...

Mi tudok ilyenkor csinálni a pendrivemmel?

Figyelt kérdés

Van egy 3Gb-os kingston pendrivem amit rendesen felismer a gép akármelyikre kattintok, De nem tudom megnyitni, mert amikor rákattintok 2x akkor ezt írja ki, a meghajtóban a lemez nincs leformázva, leformázza most? Hát hogyne formázá, le, végigmegy a csík majd elintéz ennyivel: A Windows nem tudta befejezni a formázást, és ha újra rákattintok a pendrive meghajtóra kezdődik minden előről!

Már próbáltam gyorsformázást simát, de egyik sem vált be!


2011. szept. 2. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Másik USB-t próbáltál? Próvbáld meg fújogatni, mert nekem is volt ilyen, pedig csak poros volt. (De pl a nevét nem tudta a Windows, szóval ő el is nevezte Cserélhető lemeznek... Azért egy próbát megér.)
2011. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen már áttettem egy másik usb-be meg a nevet is adtam neki, de hasztaln
2011. szept. 2. 21:18
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

"pendrivem"


Ez most komoly, vagy csak nem tudsz írni?

2011. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hali! őőő, nekem ahoz lenne hozzászólásom, hogy... Ugye van a Pendrive-od. Azt te miért akarod formázni? lehet, hogy a gép azt javasolja, de... ha formázod, akkor mindent letörölsz a Pendriveról (ha jól tom) :) Nem tudom, hogy mi lehet a baj, de az 1. válaszoló válasza nem tűnik hülyeségnek, és mondta, hogy ő már tapasztalt, ilyet. Nekem csak a formázással kapcsolatos mondanivalóm volt. Sok szerencsét a probléma megoldásához :)
2011. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én még 3 gigást sohasem láttam!!

Vagy 2 vagy 4.

2011. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó van akkor pendrive! És 4Gb-os, De most komolyan te mit kezdenél egy olyan Flash meghajtóval (hogy ne kössön bele senki az írásomba) amire hogyha a saját gépben rákattintassz mindig formázni akar, ha a tulajdonságokba bemész, szabad terület 0 bájt, foglalt 0 bájt!
2011. szept. 4. 14:09
 7/15 anonim válasza:

Le kell formatálni, mert sérült a pendrive-d.

Nekem meg az a problémám 2 hete, hogy az irja ki a Eszközkezelőm hogy Ismeretlen eszkőz - azaz neweem ismeri fel a pendrive-t a gépem. A laptopon simán müködik. Mintha letörlődött volna valamim. De mim?És hogyan tudnám ezt meggyógyítani?

2011. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap este a hotspottal volt ugyanez, nem ismerte fel a Windows. Aztán kiderült, hogy valamilyen támadást védett ki a tűzfal és a webvédelem (ESET SS). Nem telepítettem újra, mégis működik.
2011. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás fogod újraindítod úgy a gépet hogy a pendrive bent van berakod a win telepítőt és amikor a merevlemezekhez ér ott kell, hogy legyen a pendrive letörlöd a pendriveról a patriciót és létre hozol rajta egy ujjat mert ami rajta van sérült ezért nem ismeri fel az adatait. Erről biza már nincs mit menteni.

Igaz viszont az is, hogy ezek hamar gajra mennek én egy 1GY KINGSTON pendrival jártam úgy, hogy volt rajta egy csomó adatom és egyszer csak meghalt, szó szerint már nem villog rajta a zöld led ami szokott és akármelyik USB portba rakom még fel sem csatlakozik mintha semmit sem csatlakoztattam volna. (No de ilyet O.o)

2011. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszi a tippet, miután elolvastam nekiálltam kipróbálni, és azzal se tudom leformázni azt írja ki, hogy a lemezt nem lehet felismerni, vagy sérült! Pedig tényleg nagyon jó volt az ötlet!
2011. szept. 6. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!