Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mostanában melyek a jobb...

Mostanában melyek a jobb laptop márkák?

Figyelt kérdés

A kérdésem főleg azoknak szól, akik laptopokat árulnak vagy javítanak.

Ami érdekel, az az, hogy melyik márka megbízható. :)


A közeljövőben laptopot szeretnék várásolni, és találtam is jókat, csak mindegyikkel van egy kis bibi. pl. egy HP, ami jó árban van, viszont csak 1 év garancia jár mellé. egy Dell, ami nincs annyira jó árban, viszont ajánlották már, hogy Dellt vegyek. És még találtam Asust, és Acert is jó árban. Még ajánlották a Toshibát is, viszont abból nem találtam megfelelőt... lehet, hogy nem kerestem eléggé...


Viszont fogalmam nincs, hogy melyik márka a megbízható, ezért kérem az önök segítségét (vagy a segítségeteket, ha megengeditek, hogy így írjam :D).


2011. szept. 3. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nem lehet így márkára megmondani, csak konkrét típusokra. Minden márkának vannak jobb és rosszabb típusai.
2011. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Konkrétan Intel Sandy Bridge alapú, i5ös, vagy i7-es laptokra gondoltam, 15,7incses méretben.

Az ilyen fajták közül mit ajánlasz? :D

2011. szept. 3. 20:43
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás.Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.
2011. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Parancsolj.


DELL NB Inspiron N5110 15.6″ 1366×768, Intel Core i7-2630QM 2.0GHz, 8GB, 500GB, DVD-RW, nV GF GT525M --198 610 FT

[link]

2011. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel inkább csak félrevezeted, mert pl az új Dell Inspirion laptopok 3 év garisak, de gyenge az anyaghasználata és melegszik mint a vasaló, viszont vannak olyan 1-2 év garis HP-k vagy Lenovo-k pl amik sokkal jobbak. De az Acernek is vannak nagyon jó szériái.

Az meg megintcsak elvakultság hogy csakis a Sandy Bridge a jó, az AMD új Llano-ja GPU-ban sokkal erősebb, és CPU teljesítményben sem gyenge.

2011. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
DELL Inspiron 5110 szériát sürgősen felejtsd el, hacsak nem szeretnél hetente szervizbe postázni mert 1 óra alatt leáll 100fokos cpu miatt. HP-val, Asus-szal nem szokott probléma lenni, ACER kicsit zsákbamacska de az sem rosszabb mint a többi. Ha pontos tipusokat irnál vagy annyit hogy mire kell a gép sokkal többet tudnánk segiteni :)
2011. szept. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyetemre, mindennapi használatra, programozni, weboldalt szerkeszteni és tervezni. Ilyesmikre kell, és nem igazán szeretek várni, amíg a programjaim elindulnak és fordítódnak, ezért kell az erősebb processzor. :)
2011. szept. 4. 10:15
 8/16 anonim ***** válasza:

Már bocs, de anyukádat hülyézd le. Te az alapján ítélsz meg egy laptopot hogy mennyi gari van rá? Semmi más nem számít ugye?

Akkor vegyél Dell Inspiront, ami jelenleg a Dell valaha volt legszarabb szériája, és még a "kevésbé márkás" laptopok is jobbak nála, aztán legyél boldog vele, mert 3 év gari van rá. Ülj le, 1-es.

Azon meg jót röhögtem hogy nem értek hozzá :D

2011. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

17:13

Gratulálok. Vegyél csak DELL-t. Legyél boldog vele, Nem viccböl irtuk amit irtunk. Ha nem hiszed el az a te dolgod. Mi leirtuk :)

2011. szept. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez nem a gyakoriveszekedések.hu oldal, úgyhogy hagyjátok abba. :)
2011. szept. 5. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!