Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 7 SE-höz elég 1 GB memória...

Win 7 SE-höz elég 1 GB memória, ha netbookon fut?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

win7 szenved 1 giga ramon.


amíg nem akarsz internetezni, vagy bármi más programot futtatni az alapból telepítetteken kívül, NA ADDIG ELÉG az 1 giga ram.


firefox képes olykor 500 megákra felhízni, még ez az átkozott 6.0.2 verziója is!

2011. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Netbookra XP-t tegyél. Nincs olyan netbook, amin értelmesen menne a win7. A Starter sem.
2011. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A windows 7-nek elég, de neked nem lesz az.
2011. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem. Egyrészt én is abban gondolkodtam, hogy két giga kellene, csakhogy a gépet, amit kinéztem, elméletileg meg lehetne venni két gigával is, de a webáruház, ahol - olcsón - venném, nem ad erre lehetőséget, csak a boltban írták, hogy lehet. Viszont a boltban véve drágább, míg neten keresztül olcsóbban tudom megrendelni.


Ugyanez a Win 7-tel is. Nem újdonság számomra, hogy az XP még mindig jobb, de ehhez a géphez egészen olcsón adnák a Win 7 SE-t. Viszont akkor valószínűleg inkább operációs rendszer nélkül veszek, aztán telepítgetek.


Persze még szívesen várok tanácsokat.

2011. szept. 7. 20:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem vagyok szakértő, de ugye netbookhoz nem olyan egyszerű memóriát venni? Vagy ugyanaz jó oda esetleg, mint asztali gépbe?
2011. szept. 7. 20:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félrenéztem az oldalat: mégis lehet 2 gigásat rendelni neten keresztül is. Szóval ez már megoldva. Operációs rendszernek akkor leginkább XP jönne szóba? Főleg szövegszerkesztésre, és ahhoz való netes adatgyűjtésre használnám tanulmányaimhoz. Se videózás, se facebook nem nagyon érdekel.
2011. szept. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!