Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mitől van hogy ha töltök...

Ez mitől van hogy ha töltök le valamit PL: játékot akkor ha mondjuk 570Kb-tal töltök akkor nem folyamatosan jön le hanem olyan mint ha 2másodpercenként nyomkodnám a szünetgombot mos ez miért van?

Figyelt kérdés
És az 5 megás 3 GB-os netem van ennek mennyi a maximális letöltési sebessége mert az átlagos az olyan 250 Kb körül van az eddigi csúcs pedik 620 Kb volt de sajnos szokszor csak 60-90 Kb is megy mi a francot csináljak vele hogy gyors legyen?Mert egy 3GB-os játékot nem akarok 3 napig tölteni mert még szét is szokott kapcsolni ja és ez T-Home.
2011. szept. 7. 22:38
 1/7 anonim válasza:

Mikor internetet veszel, feltüntetik a garantált letöltési sebességet. Egy 5 megás net esetében ez 400-690Kilobyte.


Az akadozás pedig mindenhol előfordul. Ilyenkor folyamatosan megy, csak nem közvetíti egyből(mivel ugye rendesen terheled is)

2011. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha torrenttel töltök le akkor mit nézzek PL:ha a Seed:8(5461) a Peers:26(27101) akkor ez jó mert nekem azt mondták hogy minnél több mind kettő annál gyorsabban tölt de nekem per pillanat evvel a játékot még 80Kb-ttal se tölti.És az mit jelent hogy "8(5461)"a 8-as mit jelent és az ami a zárojelben van.És a 8-as az miért változik nagyobra és kissebre?
2011. szept. 7. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyihez csatlakozott.
2011. szept. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És írtad hogy 400-690Kb sebességgel tölthet a netem de ezt túl lehet lépni igaz?Mert nem 1szer volt olyan hogy 800-900,de még 1,2Mb-tal is töltött.És ha ez 5megás akkor az mit jelent nem 5megával kéne töltenije hogy akkor miért max 690Kb ami ami kicsit átlépve Félmega.
2011. szept. 8. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyivel töltöl le az nem csak a te sávszélességedtől függ. A szolgáltatók lényegében azt garantálhatják, hogy a gerinc hálózatig mennyi lehet a te maximális le és feltöltő sebességed.

Mondok egy példát: neked mondjuk 15 Mb letöltési és 5 Mb feltöltési csomagod van. A barátodnak ugyanez. A véletlen úgy hozza, hogy egymástól töltögettek le. Beláthatod hiába tudsz te letölteni 15 Mb-vel ha a barátodnak csak 5Mb a feltöltési sebessége. Sajnos vagy nem sajnos az internet ilyen asszimetriákból épül fel.

2011. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Másszóval Sz¤r.
2011. szept. 8. 18:06
 7/7 A kérdező kommentje:
És akkor most Seed és a Peers az minél több legyen vagy pedig egymáshoz képest arányos?
2011. szept. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!