Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » VisionTek Radeon HD 3870...

VisionTek Radeon HD 3870 x2-es videó kártyám van, és hibás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Újra telepítettem a drivert, frissítettem meg minden, de nem jó. Újra telepítettem a gépet, feltettem a drivert frissítettem meg minden, és ha elindítok egy játékot, 4-5 perc után megfagy a kép, kifeketedik, kidob az asztalra és kiírja hogy az illesztőprogram nem válaszolt, de sikeresen helyre állt, de mindig ezt csinálja ha játszani akarok. Mit tegyek?!?!?!? :/
2011. szept. 8. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Steam on töltöted értem de uj driver volt nem azt felehetet teni? vagy ugyan az volt fent?

hát ha tuningolásra használod akor lehet ilyen

látom folyadék is van meg minden:)

de edig nem csinálta? hát nem egy uj kártya már mondtam lehet kifáradt föleg ha huzva ment mindég

uj tuning kari:p

vagy pedig

önmegtartoztatás:p viszálitod alapba persze ha már baja van akor is csinálni fogja:S

Szokot ilyen leni hogy nem válaszolt a vga driver de helyre ált no de kb havonta 1 szer és akor is valami nem szabványos programtól

2011. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én azért megprobalkoznák a Catalystal

2011.08.17 én adták ki

ez a driver is akori?

2011. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Iletve teraktad osze?

ha nem akor is lehet valami megalzult nem lehet?

nézted a hofokot? olyan mint régen?

2011. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
vaterán lett véve a gép :D amúgy nem sz*r, mert 4magos amd proci van benne, 4g ram, 2tb winchester, dvdíró stb, csak hát a videókártya. drivert nem kaptam hozzá. ugye full szűz volt a winchester aztán tettem rá egy win7et, és letöltötte magának a drivert, és akkor is csinálta ezt, aztán újra telepítettem az egész gépet meg megint a drivert leszedte, megint nem volt jó, és a steam-nél töltöttem le azt a programot és az telepítette a legújabb verziót. direct x ből is a legújabb van. ugye mivel kevesebb mint egy hónapja van meg a gép, kb 2 hete, semmit nem tudok róla, és amióta megkaptam ilyen. :S
2011. szept. 8. 21:10
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz hogy elviszem szervizbe. Remélem nincsen komoly baja és meg lehet csináltatni olcsón. Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 8. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!