Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a laptopomban geforce 310m...

MrSzekely89 kérdése:

Ha a laptopomban geforce 310m -es videokari van miért nem tudom felinstalálni az nvidia drivert?

Figyelt kérdés
Azt irja ki hogy nem talált megfelelő hardvert. Ha megnézem az eszközkezelőt ott azt mutatja hogy intel HD videokartya van... vagyis mintha az i5-s prociban levő alap videokarit látná csak. Szóval most vagy valamiért nem tudom elérni a geforce 310m-et vagy csalás és nincs is benne ez a videokártya? Segitsetek légyszi mert ezzel az intel videokarival még a Counter 1.6 is szaggat... :(
2011. szept. 12. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2190449-hogyan-tudok-driver-installalni
2011. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezen belül is van egy másik link is

tudom hogy nem ugyan az a kártya

milyen laptopod van? vagy aztali gép?

lényeg hogy ha van driver dvd akor felteszel minden alaplapi drivert aztán az intel vga driverét is és restartok is persze

és csak utána lehet az nvidiát

gyártó honlapját nézd meg ot lesz az öszes driver az nvidiat is onan szed le

2011. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyártó honlapja alat a laptop gyártóját értsd

ha asus akor azt asus support

az nvidia oldalán lévö driver nem biztos hogy jó rá azért van asus on fent a megfelelö nvidia driver

meg persze az intel vga drivere is ott van

ha nincs dvd d driverekel (vagy ép 32 bitesre szeretnél és ara nincs)

2011. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nah elolvastam a masik linket csak az a kulonbseg hogy neki az eszkozkezelo latja a geforce kartyat nekem pedig nem.. pedig a laptopon is irja h geforce 310m van benne. S mivel nem latja semmi a kartyat igy hiaba probalok drivert telepiteni a nemletezo kartyara. Nem tudom de vmi olyasmiket olvasok most h lehet ha atlehet valtani a kartyakat vmi programmal, de arra meg nem jottem ra.
2011. szept. 12. 18:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Valaki masnak valami velemenye meg mi lehet a gond?
2011. szept. 12. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:

de felteted asus supportról vagy dvd röl az alaplapi drivereket

meg a intel integrált vga driverét ???

már csak nvidia kéne de azt nem is észleli?

mert ha nem észleli sehogy se az elég nagy baj

ha neked is optimus technologiás akor mutatnia kell

ha meg csak két kártyás gép akor meg biosban kell letiltani integráltat kérj meg valakit

vagyha van kézikönyved abba le van irva

kézikönyv pdf ben is lehet dvd n vagy letöltöd netröl valahol agolul is megérteni de magyarul is szokot leni leirás

2011. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg leirhatnád pontosan mi van a laptopodon mien kódnév

(a laptopon nem a dobozon) de a dobozt is leirhatod még melé igy aligha tud bárki is segiteni ha nem tudja miben kell vagy asus k53sc d van neked is csak ezel a i5 ös procival?

2011. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
asus x52jc-m van i5os 460m proci 4gb ram 310m geforce vid kari, es igen mindent felraktam a dvdrol amit vele adtak az intel vgat is, s nem ertem h mit kene hogy csianljak hogy megjelenjen a geforce kari
2011. szept. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!