Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 sajátgép sidebar...

Attila8101 kérdése:

Windows 7 sajátgép sidebar (gadget) létezik-e?

Figyelt kérdés

Kerestem már a neten de nem találtam semmit.Találtam leírást hogy kell gadgetet csinálni,de elég hosszadalmas.És azért nem is olyan egyszerű.Nekem megszokott volt a windows xp-ben hogy a sajátgépet kihúztam balra az asztalon és kattinthattam a meghajtóra.De ez a win 7-ben már nincs (vagy csaknem találom)

Köszönöm!!


2011. szept. 14. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell gadget, a My Computer ugyanúgy benne van a Start menüben és a desktopra is ki lehet rakni. Jobbklikk a desktopra, Personalize, baloldalt fent az első opcióval kiválaszthatod, melyek legyenek az alap ikonok.
2011. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ikonként gondolom,hanem úgy mintha tálca lenne csak ép nem lent hanem bal oldalon.Nekem az xp-ben úgy volt oldalsávként hogy automatikusan kinyílt amikor kimentem egérrel balra és ott voltak a meghajtók.
2011. szept. 14. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:

windos 7 en és vistán is tudsz ilyen "oldalsávot" csinálni

de olyan lesz mint xp n

ezek valamilyen lebegö eszköztárak

talán olyan egyszerü hogy egy mapát

asztalt sajátgépet huzod

és az asztal szélére huzod es ot átalakul sává

de nemtudom biztosra

olyan lesz mint egy mini tálca csak ép szürkés

(xp n is ilyen volt nem?)

sajnos olyan mac os tálca csak programal,lehet:)

2011. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most megnéztem a wiki oldalán és azt írja hogy a lebegő eszköztár megszünt.Helyette már csak a tálcán lehet csinálni új eszköztárat.
2011. szept. 14. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:

hát kár:( azhitem még van

lehet valami miniprogival ujra belehet teni

2011. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!