Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet pendrivera op. Rendszert...

Lehet pendrivera op. Rendszert telepíteni?

Figyelt kérdés

Leszedtem a windows8 developer preview-t, ki akarom próbálni és érdekelne hogy megoldható-e így.

és ha igen hogy?

köszönöm


2011. szept. 14. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
a /C/ re egyenlőre nem akarom felrakni, mert elég insabil.
2011. szept. 14. 20:10
 2/4 Argloss ***** válasza:

Ubuntut lehet, de azt nem tudom, hogy Windows-al is meglehet-e csinálni. Szerintem telepítsd fel VirtualBox-ban.

[link]

2011. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gond a következő. Az oprendszer bizonyos fájljait állandóan írogatja, törli, átírja stb. A pendrive-ok pedig nem bírják azt, ha ugyanazt a területet nagyon sokszor törlik és írják meg újra. Nagyságrendileg mondjuk 1000 átírást bír ki ugyanaz a terület, utána behal (persze a szám változhat, vannak jobb és rosszabb pendriveok). Úgyhogy kipróbálás szintjén megpróbálhatod rá telepíteni, de ne használd sokat (pár órát még kibír, én 2-3 nap után letörölném róla). Alternatív megoldás az előző válaszoló által javasolt VirtualBox (vagy egyéb hasonló), vagy a merevlemez particionálása (én így csinálom, van egy külön partícióm oprendszer-kipróbálás céljára).
2011. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítőkész vélaszokat, még annyi hogy nagyjából 3GB a win8 telepítő, akkor kb. mennyi helyet különítsek el a meghajtón?
2011. szept. 14. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!