Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ilyenkor a nyomtató...

Mit tegyek ilyenkor a nyomtatómmal?

Figyelt kérdés

Van egy HP color laserjet 2600n fajta nyomtatóm:

[link]

Az a baj vele, hogy a feketén kívül egyikben sem jelez port pedig amiko rázom, ahogyan rajta is van ezen:

[link]

hogy rázzam, akor sem ismeri fel, pedig tiszta por a belseje már a sok rázástól, az érintkezőit is megtakarítottam, de nem segített! Mit tegyek, mert 20000 forint bele egy ilyen patron féleség! Ja és még ezeen a patronokon van ilyen kis átlátszó üvegszerű négyszögletes kis valami, azt is megtakarítottam, de semmi!


2011. szept. 15. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy akkor egyáltalán lehet tölteni?
2011. szept. 16. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gyári patron van benne és rázással nem sikerál,akkor én szervíbe vinném.Ha van spéci nyomtató szervíz,akkor jobban jársz. Ha nem gyári,akkor tudni kell,hogy chip van minden tonerben és azokkal előfordul,hogy nem mennek simán a nyomtatóval. Akkor jön a chipeltetés..
2011. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én azt nem tudom megmondani, hogy gyári vagy sem, mert ezt kaptam, és a tulaj se tudott mindent róla, chippelni hogyan kell? Kiveszek egy IC-t és kész, vagy hogy működik ennél? Mert az xbox-ot megcsináltuk haverral, de ennél nem tom!
2011. szept. 18. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se tudom,de azok a cégek jellemzően tudják,amelyek utántöltéssel foglalkoznak.
2011. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!