Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzor legyen a...

Milyen processzor legyen a laptop-ban?

Figyelt kérdés
Most szeretnék új gépet venni és nem igazán foglalkoztam utóbbi időben, hogy melyik lenne a legjobb választás.
2011. szept. 19. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kell sok izom, akár egy olcsó AMD P340/P360 vagy egy Intel P6100/P6200 is elég lehet. Egy előző generációs Core i3 2,4-2,5 GHz órajellel már határozottan erős, de viszonylag olcsó és takarékos. Az új procik között talán a Core i5-2410M a legelterjedtebb. Ez sem fogyaszt sokat.
2011. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Csak egy jótanács":p

ha nem játszaniblesz a laptop akor szerintem ne a proceszor döntsön és nem is a különbözö technológiák meg garanciák még ha fontosak is

hanem az üzemidö

a laptop aksija ha lehet legyen 6 cellás legalább és legyen több mint 4000 mAh es.

és kutas utána menyi idöt kel birnia a laptopnak 3 óránál több már elég minimum ma.

2011. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A P6100/P6200 még nem jó, ha az üzemidő fontos, az i3 takarékosabb. Viszont a Sandy Bridge-hez ragaszkodni hülyeség, egy Arrandale-es i3 is bőven jó, ahogy kettővel előttem is írták.

És ha nem játszol, felesleges ennyit költeni rá, 130-140 körül már bőven kapsz Dell N5010-et i3-mal, de láttam már olcsóbban is.

2011. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!