Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan csináljam meg a partíciót?

Hogyan csináljam meg a partíciót?

Figyelt kérdés
A gépemben 2db winchester van(Maxtor 6Y060L0[60GB],Maxtor 6L080L0[80GB]), tegnap újratelepítettem a rendszert, teljes formázás stb... Ugyanúgy XP-t tettem fel rá. Minden normális, kivéve egy dolgot. A 2., 80 gigabájtos winchester nem lett formázva. Azaz hogy nem tudom mi van vele. Ugyanis mikor kérdezte a gép hogy formázom e, akkor formáztam az 1. vinyót, és csináltam rá egy C és D meghajtót. mikor ez kész lett, nem tett vissza a partíció létrehozása oldalra, hanem elkezdte telepíteni a windowst. Tehát az a probléma hogy nem lett partíció készítve a második merevlemezre. Az eszközkezelőben is ez látszik, mert az elsőre kiírja a C,D meghajtókat, a másodikra viszont nem ad ki semmit. Mit tegyek?
2011. szept. 24. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be a lemezkezelőbe és ha nem törölted a partíciókat akkor csak adj nekik betűjelet. Ha törölted akkor partícionáld újra.
2011. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajátgép/kezelés/lemezkezelés...betűjel, formázás.
2011. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, már formázódnak is :D
2011. szept. 24. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!