Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső merevlemez formázás...

Külső merevlemez formázás adatvesztés nélkül? Esetleg formázás kikerülése?

Figyelt kérdés

..egész pontosan egy 2Tb-os Freecom hard disc-ről van szó. Megkaptam, leíerás alapján csatlakoztattam, formáztam..aztán azépen lassan feltettem rá a fél gépemet. Jött az este, gép kikapcs. Másnap gép bekapcs, merevlemezt meg windows szerint formázni kell használat előtt...

1 formázás nélkül nem lehet megoldani?

2 miért csinálhatja ezt?


2011. szept. 24. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Kiírta szépen ,hogy formázni kell a vinyót :D Na ott kaptam sokkot ,hogy elveszett minden adatom :) Persze nem... Én egyszerűen rámentem a mégsére és lehúztam a vinyót --->újra bedugtam és már ment is :D Ha ez nem válik be akkor valamilyen bootolható adamentő szoftverrel kísérletezz ,vagy pl.: egy live linux-al. Nekem még az a problémám ,hogy a külső vinyóm néha elkezd csipogni párat és utána leválasztja a gépről.(elég kellemetlen másolás közben) Valószínüleg nem kap elég áramot...De nem tudok vele mit kezdeni..:/ Na mind1 annyira nem csinálja sűrűn és még eddig semmi nagy baj nem történt :D
2011. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na próbálgatom hátha az egyszerűbb megoldás beválik, annak örülnék a legjobban:Dés köszi a választ
2011. szept. 25. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!