Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gép 1. telepítésénél...

Új gép 1. telepítésénél merevlemez partícionálásnál elég a gyors formázás vagy normál kell?

Figyelt kérdés
Ha normál akkor egy 1000 GB os lemez esetén ez meddig tart?
2010. febr. 21. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nehogy egyben hagyd az 1Terrát!!!!!


oszd minimum 2 felé, 50GB a rendszernek(főleg ha később Win7et akarsz rakni) a többi meg külön partíció legyen, de még ezt is oszthatod.


Gyors formázást válasz egy új vinyónál felesleges a normál

2010. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem hagyom 1 darabba (nem őrültem meg) 100/900-ba csapom ketté(kb)
2010. febr. 21. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de 1 Tb-s vinyókat nem ismerem:

Miért baj, ha egy partíció lesz 1000 Gb-s?

2010. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ha azon lesz a rendszer is akkor mindenképp 2 partíció kell, meg amúgy is én szeretem az adataimat is több partíción tartani.
2010. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes kettészedni mindig. Ugyanis ha újra kell telepíteni a Windowst, akkor nem kell csak az egyiket újraformázni. Az adatok (képek, filmek, akár dokumentumok is) megmaradhatnak.
2010. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En a helyedbe 3 vagy 4 fele szednem.Egy a oprendszernek,egy a jatekoknak,filmeknek,egy a fontos adatoknak,es megegy a lapozofajlnak,de ez annyira nem fontos
2010. febr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez lesz a rendszer is és 2 rész. Mégpedig azért mert a darabok összege nem adja ki a teljes 1 TB-ot. Minél több a darab, annál több a veszteség is.
2010. febr. 22. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!