Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért fagy le a gépem álandoan?

Mért fagy le a gépem álandoan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért pár részletet írhattál volna.

Amúgy valószínű túlmelegszik. Pucold ki.

2011. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
facebook ozok aszt hirtelen le fagy ... a hütésel nincs gond mert hütö pasztát most raktam aprocira és 46 fokos a proci
2011. szept. 25. 13:48
 3/14 anonim ***** válasza:

Részlétek még mindég nincsenek a gépröl

lehet amikor szerelgetél valamit meglazitotál vagy ilyesmi.

fagyás az memória hiba miat vagy driver hiba miat szokot leni

az is lehet proceszor kicsit el van mozdulva és nem tetszik neki (eben az esetben)

2011. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert kis teljesítményű és a Firefox sokat eszik.
2011. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Processzor van tuningolva?
2011. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Lehet hogy a gépeden nincs több hely.. és ezért lassítja a gépet vagy lefagy. De ha nincs gond a géppel csak facebook közben akkor biztos a facebook a hibás.... nagyon sz*r. Nekem is néha lelassul tőle.. pedig amúgy rendesen működik a gép. A másik pedig igaza van az előttem szólónak,hogy a Mozilla firefox nagyon lassít.... ha azt használsz akkor szerintem használj másik böngészőt ! Nekem is van firefox és jóval lassabban működik mint a Google Chrome. :)
2011. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lapozófájlt nézd meg facbook közben.
2011. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Elsö körben kiporszívóznám/takarítanám a gépet belülröl, elsösorban a memóriák lábait, a por átvezethet. Tuning miatt is fagyhat, anélkül h túlmelegszik. Utána ami kivehetö, kártyákat, memóriát ki és visszatenném, hátha vmi kontakt. Ha nem segít, megpróbálnám alkatrészenként kitapasztalni, hogy melyik lehet gond, pl kiveszel egy memóriát, és úgy lefagy-e (ha igen, akkor nem az eltávolított memoria az oka). V videokártyát kölcsönkérsz vkitöl és kicseréled h úgy is fagy-e.

De ténykle sok minden lehet probléma, ezek csak ötletek. Lehet hibás az alaplap is, lehet szoftveres is pl. videokártya driver-t, stb...

2011. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
engedj rá egy spywer terminátort,lehet hogy tele van vírussal
2011. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"a processzor kicsit el van mozdulva"!!!!!Ez állati jó!Erre kiváncsi lennék hogy tud a CPU "kicsit elmozdulni"4
2011. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!