Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új Western Digital hdd partíci...

Új Western Digital hdd partícionálása hogyan történik?

Figyelt kérdés
Vettem egy 1 tb-os hddt, amin van fönn system volume information; autorun mappa és egy autorun inf file. Kérdés: Formatálás során -ha ezek törlődnek-, akkor tudom utána használni a hdd-t(telepítőlemezt nem adtak hozzá)? Továbbá szeretnék leválasztani 750 gigát, ezt csak formatálás során lehet?
2011. szept. 26. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
berakod, leformázod, működik is. HDD-hez kéne driver akkor komoly gondok lennének :)
2011. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jóó, gondoltam, hogy hülyének fogtok nézni, de egy 1 gb-os mp3 lejátszót formatáltam, és utána használhatatlan lett:mire az eladó (még garanciális volt) jól nekem esett, hogy minek formatáltam. Csak ezért gondoltam, hogy kérdezek előbb és inkább felvállalom a lenézést, mint elcsesszem ezt is.... :) Egyébként köszi :)
2011. szept. 26. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
nem néztelek le egyáltalán :D csak azért írtam mert ha veszel egy zsír új gépet, összerakod és tenni akarsz rá O.P. rendszert és nincs driver ami megtalálja a HDD akkor gond van mert a HDD-re megy a driver xd
2011. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!