Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné lézernyomtatót vennem...

Megérné lézernyomtatót vennem sulis dolgok, jegyzetek nyomtatásához? Átlagosan hány oldal nyomtatható egy "töltéssel"?

Figyelt kérdés
Van tintasugaras minden máshoz, de azzal tutira nem érné meg 100 oldalakat kinyomtatni. Milyet ajánlotok, ami olcsó?
2011. szept. 27. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem először számold ki, mennyibe kerül többszáz oldal kinyomtatása. (Papír, töltelék, áram, idő...)

Lehet, jobban jársz, ha megveszed. Persze csak akkor, ha kapható.

2011. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van: Samsung ml 1665 a legolcsobb laser nyomtato

Mar eleg sokat nyomtattam vele s meg mindig birja a "toltes" (150+ oldal)

2011. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És azt esetleg meg tudod mondani, hogy mennyibe kerül hozzá a tuner, vagy annak a töltése, ami benne van?
2011. szept. 27. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van mind a kettő, és tapasztalatom, hogy a tintasugaras kicsit olcsóbb, nem számolva, hogy a toner nem csekély árát egyszerre kell kipengetni, a tintásat meg meg tudod töltetni vagy háromszor. Régebben valóban a lézeres volt olcsóbban üzemeltethető, de mára ez már nem igaz
2011. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerült egy samsung ml1750et 10e forintért szereznem új 100%-os töltésü tunerral. 3000oldalas. amúgy tényleg horror a tuner ára
2011. szept. 28. 16:47
 6/8 anonim válasza:
Most vettem én is samsung nyomtatót és nyomtatás után büdös van a szobában, ezt te is tapasztalod?
2011. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem. Egyáltalán nincs szag. Lehet zárlatos?
2011. okt. 26. 08:10
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom mi lehet a probléma.
2011. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!