Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen lézernyomtatót érdemes...

Milyen lézernyomtatót érdemes venni egy magánfelhasználónak?

Figyelt kérdés

Csak belépőszintű érdekelne. Mik az előnyei a lézernek?

Tényleg csak monokróm van belőle?

Ha valaki használ már pl. Xerox Phaser 3140-t vagy valami hasonlót, mik a tapasztalatok? A patron mennyibe kerül? Van olcsóbb után-gyártott belőle?


2011. okt. 27. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is most tervezek nyomtatót cserélni. A Xerox 2500 és a Canon LBP6200 között őrlődök, de szerintem Xerox lesz belőle.
2011. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 _Jessy_ ***** válasza:
Nekem egy konica-minolta van színes, és port lehet bele venni 4-5000-ért, a tonert meg 2 töltés után érdemes cserélni. Drágább, mint a tintás, előnye, hogy nem "vizezi" össze a lapot, ha teli képet nyomtatsz vele.
2011. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a lezer sokkal praktikusabb mint a tintas mert a tintas beleszarad, hamar tonkre megy s egy lezeres nyomtatoval tudsz vagy 2000 lapot nyomtatni s majd utana kell kicserelni a port!


Nekem egy sasmung ml 1665 van fekete feher s nagyon megvagyok vele elegedve

2011. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi segítséget!

Még annyit szeretnék megkérdezni, hogy pl. az Samsung és az általam említett Xerox között a por vagy patron beszerzésében van lényegesebb különbség? Után lehet ezeket mind tölteni?

Ez a Samsung nekem nagyon szimpi, milyen árak vannak a festék utántöltésben? Tavaly óta jelentősen esett az ára: 13-14 ezerért meg lehet venni, de mennyit bír ki a gyári tinta? És utána mennyibe kerül?

2011. okt. 27. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

a készülékkel szállított Toner, kb 1000db. A4 lap nyomtatást produkál (fedettségtől függő)

Utántöltés, 5-7000 Ft. szaküzlete válogatja....

(kb. 2000db. A4 old.-ra nyomtatására elég)

a gyári új utólag vásárolt Toner ára 15-18 ezer Ft. között van, kb. 2000-2500 A4 oldal nyomtatására alkalmas festékport tartalmaz. + a mechanikai elemeket, henger, [link]

működése:

[link]

videó:

http://www.youtube.com/watch?v=ngyYYu0wi2I

2011. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!