Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsolom a notebookom, de...

Bekapcsolom a notebookom, de nincs kép, és nem is tölt be a winchester, csak a ventilátor zúg. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Van egy gondom.


Bekapcsolom a notebookot,nincs kép,nem is tölt semmit,nem is tölt a winchester,csak a ventilátor zúg.


szétszedtem a laptopot hogy kivegyem a régi ramokat,újakat tegyek be, sűrített levegővel elől-hátul kifúvattam.

A proci hűtőbordát levettem,letisztítottam sebbenzinnel,rákentem hűtőpasztát,visszatettem a bordát,beraktam a ramokat,összeraktam a notit,de ez a baj hogy nem csinál semmit,nem tölt,és nincs is kép.

próbáltam úgy is hogy kivettem a mostani ramokat és betettem a régieket,így sem jó.


A noti egy hp nx 6310


MI LEHET A BAJ?


a sűrítettlevegőből néha kiáramló hideg valami ölte meg a gépet?vagy a proci mellé cseppenő pár csepp sebbenzin?


2011. szept. 28. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Öregem... mi a jó büdös francnak használsz sebbenzint a géphez? A benzin oldja a műanyagot, halkan jegyzem meg.


Mondjuk őszintén kétlem, hogy ez csinálta volna ki a gépet, elvégre azt írod már előtte se kapcsolt be.


Az ilyen egyszerűen nem kapcsol be probléma lehet alaplap, proci, videokártya is. Szerviz.

2011. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!