Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya mivel javítható?

Videókártya mivel javítható?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy 8500GT vga-t aktív hűtéssel kb 10 percet ment aztán kipróbáltam játék alatt és elkezdett csíkozni meg színes dolgokat folytatott és azóta bioszba is mindenbe és teljesen használhatatlan. Speedfan sem ismeri már fel. Hogyan lehetne javítani? vagy mennyibe kerülne javíttatás?
2011. okt. 1. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom, mennyibe kerülhetett ez az öt éves kártya, de szerintem többe kerül a javíttatása. Ha megveszed a boltban a legolcsóbbat, lesz egy ennél gyorsabb kártyád 3 év garanciával.


Amúgy valószínű a memória ment meg rajta, szerintem javíttatni sem lehet.

2011. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én így is ezt a 4k amit gyűjtöttem rá elég nehézkesen ment szóval nekem nem úgy megy sajnos, hogy fogom aztán veszek csak úgy egy GTX590-et vagy egy akármit.. ha memória gond az javítható ha valaki ért hozzá most olvasgatok.. amúgy 55°-on üzemelt a kártya speedfan szerint.
2011. okt. 1. 22:33
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

hát k*rva szar döntés volt ilyen VGA-t vettél, már bocs.

amúgy sztem boltba tudod csak megcsináltatni :S

2011. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Panda Péter ***** válasza:
csíkozás, pöttyözés = VRAM halál. azt meg nem tudod javítani. vagy ha mégis, a költsége nagyobb mint amit évek alatt össze tudsz szedni, ha már ezt a 4k-t is nehezen köhögted ki. próbáld kicseréltetni/visszakérni a pénzed, de ha nem kaptál garanciát, akkor ez sajnos bukta. legközelebb csak úgy vegyél használt kártyát, ha LEGALÁBB kipróbálási garit adnak rá.
2011. okt. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Panda Péter ***** válasza:
de visszavonom, inkább felejtsd el, tuti nem lehet javítani, ahhoz forrasztókemence és csontugyanolyan típusú RAM chip kell, az életben nem fogsz találni, úgyhogy kukázhatod a kártyát sajnos.
2011. okt. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy törvénybe bennevan, hogy a Fogyasztóvédelem szerint 6. hónap-ot lenne köteles vállalni és arról volt szó, hogy hívjam nyugodtan ha bármi van... én 3 órán belül hívtam de ezt most nem részletezném...
2011. okt. 2. 08:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha magánszemélytől vetted, akkor b*szhatod a fogyasztóvédelmi törvényt.
2011. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
cellux, szigszalag
2011. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
23:22 te 4000ft-ból mit vettél volna?-.-..
2011. okt. 2. 22:31
 10/13 Panda Péter ***** válasza:
én leginkább semmit.
2011. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!