Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya mivel javítható?

Videókártya mivel javítható?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy 8500GT vga-t aktív hűtéssel kb 10 percet ment aztán kipróbáltam játék alatt és elkezdett csíkozni meg színes dolgokat folytatott és azóta bioszba is mindenbe és teljesen használhatatlan. Speedfan sem ismeri már fel. Hogyan lehetne javítani? vagy mennyibe kerülne javíttatás?
2011. okt. 1. 22:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy tápot és cpu-t is kellene ahhoz vennem, hogy egy combosabb vga-t tudjak a gépbe tenni.. Nekem pedig nincs időm egy egész évet arra pazarolni, hogy összejütsek 50k csak azért, hogy ne fikázzanak le azért mert pár éves cuccokat használok.. ha van egy 5 éves autótok akkor az már ciki? hová fajul ez a világ?
2011. okt. 3. 06:11
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is egy négy éves gép előtt ülök, de ha veszek valamit, akkor az vagy új, vagy semmilyen. Szerintem olcsóbb egy 10 ezres működőképes videokártya, mint egy 4 ezres működésképtelen. Ezt most nem azért írom, hogy b*szogassalak, hanem azért, mert engem sem dob fel a pénz.
2011. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát ez a gond de nekem ha már 10k van inkább elrakom későbbre most amúgy sem akartam nagy kártyát és 10-ből nem tudom milyet tudok venni majd megnézem egyenlőre 5k lesz ha visszakapom a pénzem abból kell gazdálkodnom.
2011. okt. 3. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!