Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom akksija hirtelen...

A laptopom akksija hirtelen legyengült? (részletezés)

Figyelt kérdés
Nyáron leginkább töltőről használtam a netbookom, de nem hagytam rajta általában csak amíg használtam. (FSC Amilo Mini Ui 3520) Nyár végén meglepődve tapasztaltam, hogy az eddig 1,5-2 órás akksim 15 percig bírja. Ez azért a legérdekesebb, mert olyan 70 százalékig lemegy, aztán hirtelen 8%-ra ugrik, és kész, lemerült. Mi ez? Cellazárlat? Elektronika behalt? :) Köszi! :)
2011. okt. 5. 17:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, nem is 70-ről, 80%-ról ugrik 8%-ra, most kipróbáltam. Sima irodai felhasználásnál, tehát nyitva word és tüziróka :)
2011. okt. 5. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a laptop? Valószínűleg újat kell bele venni és ismét élvezheted. Nálam is pont így volt.
2011. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, a laptopok és egyéb ilyen gépek hátulütője. Egy idő után meghal az aksi. Viszonylag olcsón 1000¬10000 között akár, szerezhetsz bele egy új rendesen működő aksit.
2011. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha használod akksiról, ha nem akkor töltsd, én így csinálom, 4 éves laptopomnak 6 ^^ órát bír az akksija, gyárilag 6,5 van rá írva.
2011. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 éves lapi. Utolsó válaszoló, kifejtenéd? Nem teljesen jött át :)
2011. okt. 6. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!