Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hi! PC-be milyen tápegységet...

Hi! PC-be milyen tápegységet érdemes venni? Gondolok itt teljesítményre, típusra stb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen gépbe kell....
2011. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vakon szerinted honnan tudjuk? Írd már le mibe kell.
2011. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Jó minőségűt és a várható teljesítményfelvételi maximumának másfélszeresének megfelelő teljesítményűt.
2011. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Na akkor egy ilyen típusú gépbe kell: [link]


Mondták nekem régebben hogy ha több mindent szeretnék vásárolni a gépbe (vga, winyó stb.) Akkor egy jobb teljesítményű táp kell bele. Most egy delta típusú van benne.

2011. okt. 7. 12:25
 5/17 anonim ***** válasza:

A Delta megbízható táp, miért akarod lecserélni?

Bőveteni akarod a gépet?

Egyébként ha mindenképp cserélni akarod, akkor egy Chieftec CTG500, FSP Hexa 500, vagy Cooler Master GX450 biztos hogy jó lesz, még ha felső kategóriás VGA-t meg erősebb Quad CPU-t veszel is bele.

2011. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A delta bél nagy gyártók tápjaiban is megtalálható, tehát nem rossz minőség.

Az ajánlott gx450 megfelelő lenne, mind teljesítménybe, mind hatásfokban.

2011. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ugye nem olyan siemens gepet akarsz venni?
2011. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már 3 éve megvan ez a gép, csak szeretném kicserélni a tápot benne mert az utóbbi időben nagyon belassult minden:S Lehet nagyon levan terhelve, mert a mostani táp az 400 W-os és egy gtx 260-as kártya van a gépben, a minap beletettem egy másfél terrás winyót a gépbe és a windowst nagyon lassan másolta fel rá. A windowsban meg nem akart sehogysem jó lenni az usb2.0, mindig lassú volt, lassan másolt és törölt szal lassú volt az egész rendszer. Már mindent megpróbáltam de semmi sem használt, így megnézem ha kicserélem egy nagyobb tápra hátha jobb lesz.
2011. okt. 7. 16:42
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem táp miatt lesz, egy ilyen gépet egy 400-as Deltának simán bírnia kell.

Meg ha a táp kevés attól nem belassul, hanem pl kikapcsol vagy újraindul.

2011. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor fogalmam sincs mert már mindent próbáltam. Driverek újratelepítése, bios frissítés, chipset újratelepítés, egész rendszer újratelepítés, de nem oldotta meg a problémát:S Szerinted mitől lehet még? Az alaplap tudja az usb2.0-át de mégis nagyon lassan másolgat meg töröl le dolgokat. Azt hittem táp gond is lehet.
2011. okt. 7. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!